Jak optycznie zmniejszyć pupę – 5 modowych trików

Jak optycznie zmniejszyć pupę – 5 modowych trików

Choć duże pośladki w stylu J. Lo i Beyonce są w modzie, my często chciałybyśmy je zatuszować i zastanawiamy się, jak optycznie zmniejszyć pupę. Jest na to kilka naprawdę prostych sposobów!Odpowiedni strój może zdziałać cuda! Każda figura bez względu na to, czy jest to obfite jabłko, czy chłopięca kolumna, może wyglądać bardzo pięknie i kobieco, pod warunkiem, że podkreślimy, to co w niej najlepsze i skutecznie schowamy mankamenty.

Stąd pomysł na udzielenie odpowiedzi na pytanie, jak optycznie zmniejszyć pupę, a także, co i jak nosić, by wyglądała naprawdę kusząco. W końcu nie chodzi o to, by zupełnie pozbyć się kobiecych krągłości! Należy tylko wiedzieć, jak umiejętnie je eksponować, czego skrupulatnie uczymy na KURSACH STYLIZACJI UBIORU, które są przeznaczone dla stylistów, ale także mogą z nich skorzystać osoby, które chcą udoskonalić swój wizerunek.

Podkreśl talię

Krój spódnic, sukienek w literkę A złagodzi linię bioder.

ofeminin

 

Szczególnie powinny pamiętać o tym kobiety, które zmagają się bardziej z szerokimi biodrami niż wystającą pupą.

Jeśli uważasz, że masz dużą pupę, nie rezygnuj z obcisłych spódnic ołówkowych!

Spódnice ołówkowe jak najbardziej stworzone są dla większych pup. Wszystko co obcisłe jest mega kobiece, tylko pamiętajcie, żeby więcej uwagi poświęcić “budowaniu” stylizacji na górze i zaznaczyć talię – nie koniecznie paskiem, są na to również ciekawe stylizacyjne triki!!

Kieszenie w spodniach

ofeminin

spodnie na zdjęciu – Zara

Kieszenie na pośladkach są mile widziane, zarówno w spodniach, jak i w spódnicach. Muszą być jednak odpowiedniego rozmiaru: małe kieszonki na ponętnych pośladkach wyglądać będą jak kropeczki, tym samym będzie optyczna niezgoda na całość. Duże kieszenie spowodują, że pupa się pod nimi “zagubi”, ważne jest jednak ich rozmieszczenie, ponieważ możemy kieszeniami modelować sobie pośladki. Możemy podnieść, spłaszczyć lub poszerzyć…

Przykryj pośladki

 
ofeminin

fot. Mango

To, co założysz na górę także może optycznie pomniejszyć (lub powiększyć) dół.

Musicie zdecydować się na odpowiednią długość: bluzki albo do kości biodrowej lub za pupę, luźno puszczone. Dwie opcje do wyboru!!!

Biodra to newralgiczne miejsce. Wszystko, co kończy się na ich wysokości, poszerza je. Tam też nie powinno być żadnych zdobień (zapomnij o baskinkach!) i wzorów., aplikacji, przetarć.

Podkreśl pupę

ofeminin

fot. H&M

Wybieraj spodnie z prostymi nogawkami, które możesz delikatnie złapać w kostce, tak, żeby noga nie wyglądała na podstawę budynku, zaznaczysz dzięki temu najwęższą część pęciny. Proste nogawki najlepiej żeby miały kanty lub lampasy, postaw na rurki lub dzwony.

Zrezygnuj z cygaretek, ponieważ przez zaszewki wyjątkowo poszerzają okolice bioder, uwierz mi, absolutnie nie obronią się przy soczystej pupie…

Przyciągnij uwagę na górę

ofeminin

spódnica na zdjęciu – Asos

Im ciekawsza góra, tym mniej zwraca uwagę to co jest na dole, dlatego postaw na ciekwe bluzki, warstwy, kardigany i asymetrię, która przecina bryłę w najmniej oczekiwanych miejscach i dla „odbiorcy” zaczyna się istna walka o skupienie wzroku na konkretach. Warstwy powodują to samo wrażenie. Załóż bawełnianą bluzkę, na to krótszy sweter. Koszulę a pod nią przylegający TOP. Marynarkę i wystającą spod niej bluzkę.

Na zakończenie…

Każda sylwetka wymaga indywidualnego dopasowania. Przez lata doświadczeń związanych ze stylizacją, dziś wiem, że najlepiej pracuje się na człowieku, którego można dotknąć, zidentyfikować, obserwować jak poszczególne materiały się na nim układają.

Dostałyście 5 trików jak zmniejszyć optycznie pupę, ale czy na serio, serio musicie ją pomniejszać? Może wystarczy ją na nowo pokochać?

Podczas treningów z sylwetką uczę zakochania się w tym, co od lat ukrywacie. Podczas kursów dla stylistów, uczę pracy z klientem, czyli pokazuję i tłumaczę mechanizm jakim MY KOBIETY mamy i uruchomiamy go podczas patrzenia w lustro…