fou bazzar

dla firm

oferta dla przedsiębiorców

Rozpoczynając karierę zawodową jako przedsiębiorca musisz dużo uwagi poświęcić na to jak zbudować odpowiedni wizerunek swojej firmy, na który również wpływa to jak Ty wyglądasz. Jesteś głową i szyją własnej działalności, pokaż innym również swój profesjonalizm. Pamiętaj, że najpierw widzimy potem słyszymy. Każda z usług świadczonych przez Fou Bazzar wzmacnia Twój wizerunek na rynku. Staniesz się widoczną marką własnego biznesu.

Personal Branding wizerunku

Bardzo rozwinięta dziedzina w Stanach Zjednoczonych, która zajmuje się wyłącznie budowaniem wizerunku Przedsiębiorców, który ma być spójny z wykonywaną działalnością, komunikacją marketingową firmy i przede wszystkim z samym przedsiębiorcom. Za każdym biznesem stoi człowiek, naszym zadanie jest odpowiednie jego „opakowanie”.

Zobacz więcej Zobacz więcej

Stylizacja biznesowa

Stylizacja biznesowa to taka, która powoduje, że jesteśmy postrzegani jako osoby profesjonalne i wiarygodne w biznesie, możemy również poprzez wizerunek zaakcentować swój indywidualizm. Warto umieć sterować tym mechanizmem, w tym w co się ubieramy drzemie ogromna siła, dlatego zapraszamy na indywidualne szkolenie.

Zobacz więcej

Sesja wizerunkowa

Jeżeli nadszedł czas przedstawienia siebie szerszej społeczności, poprzez stworzenie profilu w mediach społecznościowych, stworzeniu strony www lub występujesz w roli eksperta potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia, którym wzbudzisz zaufanie wśród nowych klientów, pokażesz światu swoje profesjonalne oblicze. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Zobacz więcej Zobacz więcej

Consulting wizerunku

Rozwijająca się kariera zawodowa ma to do siebie, że przechodzimy z jednego etapu do drugiego często tak szybko, że często zapominamy o tym jak wyglądamy. Czasem jedno spotkanie z ekspertem z dziedziny wizerunku pomaga dostosować się do wymogów jakie panują na rynku. Umiejętnie wzmacniamy i zmiękczamy wizerunek przedsiębiorców wg wskazań.

Zobacz więcej

referencje

Więcej referencji