fou bazzar

dla firm

oferta dla edukacji

Składową wizerunku jest m.in. atrakcyjność interpersonalna na którą wpływa to jak wyglądamy. Etykieta Ubioru uczy zasad odpowiedniego ubioru, które są wszechobecne w życiu codziennym oraz zawodowym. Nasze specjalnie stworzone 4 programy edukacyjne uzupełniają tę wiedzę o naukę posługiwania się mechanizmem jakim jest „ubieranie się”.

Dla młodzieży

Warsztaty wyjaśniające zasady etykiety ubioru. Odpowiadamy na pytania „po co ładnie ubrać się do babci na imieniny lub teatru”. Okres dojrzewania jest okresem poszukiwania i wyrażania siebie poprzez wygląd. Warto na tym etapie rozwoju uzmysłowić młodym ludziom istotę dobrego wyglądu.

Zobacz więcej Zobacz więcej

Dla maturzystów

Młode osoby zapatrzone w świat wirtualny, w rówieśników, budujące swój wizerunek na wzór mediów społecznościowych, taka jest obecna rzeczywistość. Warsztaty dla tej grupy mają na celu pokazać że wizerunek jest ich osobistą wizytówką, którą mogą sami projektować i warto podejść do tematu poważnie.

Zobacz więcej

Dla studentów

Styl został już określony, będzie się zmieniał jeszcze wielokrotnie, ale najważniejsze co chcemy przekazać podczas szkolenia młodych, wkraczających w dorosłość ludzi, to umiejętność świadomego budowania własnego wizerunku, który wpłynie na ich pierwsze doświadczenia zawodowe, ponieważ „Jak nas widzą, tak nam płacą…”.

Zobacz więcej Zobacz więcej

Dla nauczycieli

Szkolenia i warsztaty grupowe dla kadry nauczycielskiej mają na celu pokazać jak budować autorytet poprzez wygląd. Umiejętność ta pozwala świadomie zarządzać tym jak postrzegani jesteśmy przez otoczenie.

Zobacz więcej

referencje

Więcej referencji