fou bazzar

dla firm

oferta dla firm

FOU BAZAR to również sprawdzony partner biznesowy wszędzie tam gdzie tematy dotyczą stylizacji ubioru, wizerunku osobistego, stylizacji produktów. Doradzamy, prowadzimy szkolenia, budujemy identyfikację wizualną pracowników firm, przygotowujemy stylizacje do reklam i katalogów, dbamy o dopasowanie oferty odzieży i dodatków w butikach, kolekcjach. Wykonujemy szereg usług specjalistycznych dla różnych branż.

Dla korporacji

Przygotowujemy szkolenia, warsztaty i spotkania z zakresu Etykiety Ubioru w oparciu o zasady Dress Code, psychologii ubioru oraz psychologii koloru. Uczymy świadomie budować i zarządzać własnym wizerunkiem. Tworzymy zasady Identyfikacji Wizerunku Pracowników dla działów zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta perfekcyjnie dopasowując się do specyfiki branży. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w szkoleniu grup.

Zobacz więcej

Dla przedsiębiorców

Oferta skierowana jest do osób zaczynających samodzielne działania zawodowe lub przeprowadzają refreshing firmy. Budujemy wizerunek osobisty osób indywidualnych oraz całych zespołów. Nasze główne założenie to idealne dopasowanie tego jak wyglądamy do charakteru działalności, specjalizacji i DNA klienta. Tworzymy indywidualny Personal Branding Wizerunku, organizujemy i obsługujemy sesje wizerunkowe, uczymy stopniować wizerunek oraz wspieramy przy każdym etapie współpracy.

Zobacz więcej

Dla edukacji

Specjalnie przygotowany autorski program skierowany do placówek edukacyjnych, który ma na celu uświadomienie młodzieży jak ważny jest wizerunek w obecnych czasach, w jaki sposób mogą zacząć go świadomie budować i w jakich sytuacjach mogą tą umiejętność wykorzystać. Prowadzimy również grupowe warsztaty dla kadry nauczycielskiej z zasad wzmacniania autorytetu poprzez wizerunek. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów również poza budynkiem szkoły.

Zobacz więcej

Dla producentów odzieży i dodatków

Kompleksowo produkujemy sesje reklamowe, zwracając szczególną uwagę na profesjonalną stylizację produktów i idealne dopasowanie motywu przewodniego sesji. Współpracujemy z doświadczonym zespołem specjalistów z zakresu fotografii, makijażu i fryzur. Dysponujemy zapleczem technicznym. Jesteśmy kreatywni i odważni, przede wszystkim otwarci na ludzi i ich potrzeby, które są dla nas najważniejsze w procesie przygotowań.

Zobacz więcej

Oferta współpracy

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami szkoleniowymi i hotelami w celu rozszerzenia usług o specjalnie przygotowane warsztaty i szkolenia z wizerunku biznesowego dla biznesu. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkleń dla dużych grup, posiadamy zaplecze personalne i jesteśmy w pełni samodzielni.