dla Pary Młodej

stylistka

Stylizacja ślubna

Stylizacja ślubna jest połączeniem ze sobą wielu czynników, które mają wpływ na efekt końcowy wizerunku Pary Młodej. Suknia, garnitur, kolorystyka, dodatki, fryzura, makijaż, to wszystko musi ze sobą spójne, wyselekcjonowane i dopieszczone. Właśnie taką opiekę otrzymacie od stylistów ślubnych w Fou Bazzar Wedding. Zajmiemy się najdrobniejszym szczegółem, abyście w dniu ślubu wyglądali cudownie. Wszystkie Panie i Panowie w rozmiarze PLUS SIZE mogą liczyć na fachową pomoc w sympatycznej atmosferze. W Fou Bazzar wszystko jest możliwe!!.

Stylizacja Pary Młodej - szczegóły oferty

Z doświadczenia wiemy, że całościowa stylizacja ślubna to złożony proces polegający na wyborze i dopasowaniu ze sobą wielu elementów, które w całości budują wizerunek Pary Młodej. Założeniem Fou Bazzar Wedding jest towarzyszenie przy wszystkich etapach budowania stylizacji ślubnej Pary Młodej oraz jej najbliższego otoczenia, czyli świadków i rodziców. TY decydujesz od kogo zaczynamy i w jakim zakresie potrzebujesz pomocy, MY zajmiemy się planowaniem, terminami i całą resztą drobiazgów.  Podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Po prostu umów się na darmową konsultację w naszej pracowni w Warszawie lub w innym dogodnym miejscu.

ETAP WYBORÓW

Jaka stylizacja ślubna

Zaczynamy od początku, czyli od poznania Waszych pomysłów, marzeń, inspiracji. Stylizacje boho, vintage? Zadamy kilka trudnych pytań dotyczących ślubu i wesela, po to, aby idealnie dopasować każdy element stylizacji ślubnej.

ETAP KREACJI

Pomysł na stylizację

Otrzymasz od nas kilka gotowych inspiracji. Wyszukamy i ułożymy w całość kompletny look. Słuchamy tego co mówisz i jak wróżki spełniamy marzenia, ale tylko te realne.

ETAP DOPASOWANIA

Suknia i garnitur ślubny

Dobierzemy odpowiednie do typu sylwetki i kolorystycznego fason sukni ślubnej i garnituru. Zadbamy o spójny wizerunek. Będziemy z Tobą w salonie sukni ślubnych oraz sklepie mody męskiej, albo to my przyjedziemy do Ciebie ze wszystkim.

ETAP UZUPEŁNIANIA

Dodatki ślubne

Cała magia odbywa się podczas dopełniania stylizacji drobiazgami jakimi są dodatki. Wszystko musi być wyważone i skrupulatnie dobrane do stylu, charakteru ślubu i wesela, a przede wszystkim do Was, liczy się najdrobniejszy szczegół, bo często to on jest tą przysłowiową wisienką na torcie

ETAP PRÓBY GENERALNEJ

Próbny makijaż i fryzura ślubna

Umówimy Was z najlepszymi specjalistami od włosów, makijażu, kosmetologii i medycyny estetycznej,ponieważ cenimy sobie perfekcjonizm i idealne odwzorowanie pierwotnego zamysłu. Posiadamy również w ofercie pakiet dla Pana Młodego.

ETAP KOŃCOWY

Wizerunek w dniu ślubu

Mamy już wszystko, a osobisty stylista Fou Wedding w dniu ślubu będzie razem z Wami na posterunku i zadba o to, abyście oboje wyglądali uroczo. Przywieziemy, umówimy, dopasujemy wszystko niczym puzzle, będziemy z pozostałymi ekspertami drużyną, która ma jeden cel - perfekcyjny wizerunek Pary Młodej.

Auguste Bekannte

"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie."

K.I. Gałczyński

Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie.

Hellen Keller

"Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć, ani dotknąć. Trzeba je poczuć sercem."

Stylista ślubny - pakiety i cennik

od 1500 zł

Stylizacja Panny Młodej

Wszystkie etapy stylizacji ślubnej dedykujemy Pannie Młodej.

od 2000 zł

Stylizacja Pary Młodej

Wszystkie etapy stylizacji ślubnej dedykujemy Młodej i Młodemu.

od 3000 zł

Stylizacja Pary Młodej +

Wszystkie etapy stylizacji ślubnej dedykujemy otoczeniu Pary Młodej.

Dlaczego stylizacja ślubna z Fou Wedding?

Kreatywność

Tworzymy kreatywny zespół ekspertów. Pozwala nam to na stylizowanie w różnych stylach. Nie zamykamy się na aktualne trendy ślubne, potrafimy zbudować wizerunek retro, boho i inne

Doświadczenie

Działamy z powodzeniem w branży mody i stylizacji ślubnej od ponad 10 lat. Stylizujemy również fotografię ślubną do  branżowych magazynów takich jak np.: Młoda Para.

Kunszt stylizacji

Znamy się na zasadach stylizacji damskiej i męskiej jak mało kto. Umiemy doskonale dopasować garderobę do typu sylwetki, kolory do typu urody, współpracujemy z krawcowymi, projektantami, salonami z sukniami oraz dodatkami ślubnymi i nie tylko..

Etykieta ubioru

Przestrzegamy zasad etykiety ubioru stylizując Parę Młodą i jej najbliższe osoby. Spójny wizerunek ślubny, to to co kochamy, a jeszcze okraszony doskonałością daje nam nietuzinkowy efekt.

Dopasowane ceny

Cena usługi stylizacji ślubnej uzależniona jest od etapu, który wybierzesz. Możesz również skorzystać z jednego z 3 pakietów lub oddać się nam w całości i wykupić pakiet platynowy (zobacz)

Atelier ślubne

Dysponujemy magicznym miejscem, które w dniu ślubu może być w pełni do Waszej dyspozycji. Wykonamy w nim wszystkie niezbędne czynności, pozostanie Ci tylko wsiąść do auta.

Skrupulatność

 W Fou Wedding pracują osoby, które uparcie dążą do perfekcyjnego wizerunku ślubnego. Wszystko musi być wyważone i skrupulatnie dobrane do stylu, charakteru ślubu i wesela. Pracujemy na zasadzie układania PUZZLI, każdy element w dniu ślubu ma do siebie pasować.

Baza profesjonalistów

Dysponujemy bazą najlepszych specjalistów, z którymi współpracujemy na co dzień, lubimy się i rozumiemy bez słów. Mistrzowie fryzjerstwa, znakomite Make-up'istki, stylistki paznokci, masażyści, lekarze medycyny estetycznej. Posiadamy również w ofercie pakiet dla Pana.

Zaoszczędzony czas

Wyszukanie, dopasowanie najmniejszego drobiazgu, który dotyczy wizerunku ślubnego Pary Młodej i jej najbliższego otoczenia należy do kompetencji Fou Wedding. Ile czasu możesz przeznaczyć na inne działania?

Stylizacja ślubna z Fou Bazzar Wedding jest najlepszym wyjściem, abyście etap związany z przygotowaniem swojego wizerunku ślubnego zamienili na inne przyjemności, a my zajmiemy się tym, co uwielbiamy robić. 

Iwona Jankowska