VOUCHER UPOMINKOWY

VOUCHER UPOMINKOWY

FOU GIFT

Brak pomysłu na prezent? Proponujemy Ci praktyczną formę prezentu jaką jest FOU GIFT! z dedykacją dla bliskiej Ci osoby. Wykupując którąkolwiek opcję prezentową możesz liczyć na to, że osoba obdarowana otrzyma więcej niż tylko „usługę”. Podarujesz jej znacznie więcej : wiedzę, naukę, wielką radość i zaskoczenie. Do wyboru jest: – indywidualny warsztat analizy sylwetki i typu kolorystycznego – 3 godzinne zakupy ze stylistką – przegląd szafy

INDYWIDUALNY WARSZTAT ANALIZY SYLWETKI I TYPU KOLORYSTYCZNEGO (3h)

Każdy z Nas posiada jakiś TYP SYLWETKI oraz jakiś TYP KOLORYSTYCZNY, ale czy umiemy dostrzec piękno naszego ciała umiejętnie ukrywając to, czego w nim nie lubimy? Czy raczej działamy zupełnie na odwrót? Podczas indywidualnych warsztatów nauczymy: pozytywnie patrzeć na atuty sylwetki, umiejętnie podejść do tematu „naprawczego”, czyli jak budować poprawnie stylizacje, postrzegać kolory w zupełnie innym wydaniu – analiza kolorystyczna zmienia bardzo dużo… opracować wizerunek w zgodzie z tym co robisz, kim jesteś i jakie jest Twoje DNA

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ (3h)

Wiele osób bardzo by chciało, ale… Ta opcja prezentu jest wyjątkowa, ponieważ jest odpowiedzią na wszelkie „ALE”. Wyjście w towarzystwie zawodowej stylistki na wspólne zakupowe Randez Vous, to marzenie wszystkich osób, które w Galeriach handlowych pojawiają się, „bo muszą”. Podczas tej wyprawy można liczyć na:

  • rzetelną poradę
  • wsparcie w podejmowaniu decyzji
  • racjonalne podejście do wydatków
  • naukę krojów i fasonów,
  • naukę robienia zestawów ubraniowych
  • fantastycznie spędzony czas.

Pokażemy w jaki sposób zakupy mogą stać się fantastyczną przygodą.

EKSPRESOWY PRZEGLĄD SZAFY (3h)

Pomysł dedykowany wszystkim CHOMIKOM UBRANIOWYM, ZAKUPOHOLIKOM i osobom uwielbiającym UBRANIA MOTYWUJĄCE. Usługa, bardziej działanie – mające na celu nauczenie tworzenia ZINTEGROWANEJ GARDEROBY poprzez tworzenie kompozycji. Co wykonamy podczas przeglądu? – oczyścimy ją z wielu niepotrzebnych elementów – nadamy jej nową formę – zrobimy przestrzeń na nowe – ukierunkujemy i podpowiemy co należy uzupełnić.

Każdy FOU GIFT realizujemy na bardzo wysokim poziomie i pakujemy w kokardy. Do Ciebie należy tylko WRĘCZENIE PREZENTU ! Łatwe? Koszt każdego prezentu to 550 zł, można prezenty łączyć w pakiety, wówczas zapraszamy do kontaktu indywidualnego, abyśmy mogli dopracować najlepsze opcje oraz porozumienie w kwestiach finansowych.

JEŻELI CHCESZ WYKUPIĆ KILKA OPCJI, ZADZWOŃ, PRZYGOTUJĘ PAKIET USŁUG W BARDZO DOBREJ CENIE 🙂

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Skontaktuj się z nami