SPERSONALIZOWANA PACZKA

SPERSONALIZOWANA PACZKA

FOU BOX

Nowatorskie rozwiązanie dla wszystkich osób poświęcających 100% swojego czasu na przyjemności inne niż ZAKUPY UBRAŃ. Jeżeli wciąż dokupujesz nowe rzeczy, uprawiasz zbieractwo lub jesteś ludzką odmianą chomika, to FOU BOX jest dla Ciebie. Usługa spersonalizowana, idealnie dopasowana do Twojego DNA i potrzeb. Twoja garderoba zostanie wyposażona w rzeczy użyteczne, dopasowane do oczekiwań i budżetu. Poczujesz zalety zintegrowanej garderoby już po pierwszym spotkaniu.

zobacz
ZMYSŁOWA SESJA ZDJĘCIOWA

ZMYSŁOWA SESJA ZDJĘCIOWA

FOU BUDUAR

Zmysłowa sesja zdjęciowa, która pokaże Twoje piękno. Nazywana również „sesją terapeutyczną”, ponieważ integrujesz się ze swoim ciałem, fizycznością oraz słabościami. Pracować nad akceptacją samej siebie. 

zobacz
SESJA KORPORACYJNA – FOU FLASH

SESJA KORPORACYJNA – FOU FLASH

FOU FLASH

Pod nazwa FOU FLASH kryje się SESJA ZDJĘCIOWA KORPORACYJNA, WIZERUNKOWA, skomponowana wyłącznie dla Ciebie, uszyta na miarę Twoich potrzeb przez pasjonatów i ekspertów. Przygotuj się na pełną wrażeń przygodę i odkrycie siebie na nowo.

zobacz
VOUCHER UPOMINKOWY

VOUCHER UPOMINKOWY

FOU GIFT

Brak pomysłu na prezent? Proponujemy Ci praktyczną formę prezentu jaką jest FOU GIFT! z dedykacją dla bliskiej Ci osoby. Wykupując którąkolwiek opcję prezentową możesz liczyć na to, że osoba obdarowana otrzyma więcej niż tylko „usługę”.

zobacz