SESJE ZDJĘCIOWE PRODUKTOWE

SESJE ZDJĘCIOWE PRODUKTOWE

FOU CREATIVE

Jesteś właścicielem marki odzieżowej lub zajmujesz się produkcją dodatków? Poszukujesz skutecznego sposobu na szerszą widoczność Twoich produktów w Social Media bez podnoszenia kosztów?
W FOU BAZZAR mamy na to rozwiązanie – profesjonalne sesje zdjęciowe
dopasowanych produktów kilku marek w jedną stylizację. ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Profesjonalne sesje zdjęciowe Twoich produktów w urokliwych zakątkach świata. Nowy projekt skierowany do małych i średnich marek odzieżowych i z dodatkami. Do przedsiębiorców, którzy prowadzą intensywny marketing i reklamę w Social Media.

Koncept polega na DOPASOWANIU i ZESTAWIENIU kilku marek w jedną stylizację. W ten sposób pojawiasz się w materiałach reklamowych i kanałach sprzedaży kilku marek. Widoczność Twoich produktów zwiększa się, a Twoi klienci widzą nową odsłonę Twojego asortymentu.

zestawiamy marki do sesji zdjęciowych produktowych

Prowadzisz małą firmę, która produkuje, projektuje, sprzedaje odzież, obuwie, dodatki. Specjalizujesz się w określonych produktach i nie posiadasz całego asortymentu w ofercie. Materiały promocyjne kolekcji to typowe zdjęcia produktowe. Klienci, którzy do Ciebie trafiają to tacy, którzy
szukają np. konkretnych butów. A co powiesz na sytuację, że trafia do Ciebie Klient, który znalazł produkty Twojej kolekcji na zdjęciach innych marek?
Wiemy jak kosztowne jest dla małej firmy wyprodukowanie kompleksowej sesji zdjęciowej. Koszt modelki, fotografa, wypożyczenia ubrań lub dodatków, wynajęcie studia zdjęciowego. Dlatego proponujemy połączeni kilku marek różnych asortymentów w jeden projekt sesji zdjęciowej, która będzie docierać do odbiorców każdej z kilku marek.

Jak można pokazać te same ubranie w innej odsłonie. Wystarczy tylko wyjść poza schemat oczywistości. styliści to umieją
Jeden produkt, wiele możliwości..

JADĄ Z NAMI, PONIEWAŻ…

” Zdecydowałam się na współpracę przy tym projekcie ze względu na to, że mogę otrzymać inne spojrzenie na moje produkty oraz poprzez łączenie ze sobą różnych marek w stylizacji mam możliwość szerszej reklamy” – Salon sukien ślubnych Via de Chateau…

JAK DZIAŁAMY?

 • Nabór marek do sesji. Dwa miesiące przed wykonaniem sesji zdjęciowych, ogłaszamy nabór marek do sesji zdjęciowej – zapraszamy do współpracy marki odzieżowe, obuwnicze, z dodatkami typu: torby, chustki, apaszki, kapelusze, biżuteria, okulary,
  kosmetyki .
 • Wybór marek i produktów – zestawiamy ze sobą marki wiodące (odzież) i pośrednie (dodatki). Kryterium doboru marek to, wspólny odbiorca produktów marki, DNA marki, styl marki oraz docelowe miejsce sesji.
 • Opracowanie całościowej koncepcja stylizacji sesji jeszcze przed wyjazdem.
 • Organizacja i logistyka – organizujemy kompleksowo miejsce sesji, transfery lotnicze, zakwaterowanie, odbieramy i pakujemy produkty, niezbędne do wykonania sesji.
 • Wykonanie sesji zdjęciowych – zapewniamy całościową obsługę planu zdjęciowego: modelka, fotograf, stylistka, makijażystka, zaplecze techniczne niezbędne do wykonania usługi.
 • Przygotowanie materiału zdjęciowego – po powrocie z wyjazdowej sesji zdjęciowej, nasz fotograf przygotowuje zamówioną ilość zdjęć dla każdej marki.

CO OTRZYMUJESZ?

 • Profesjonalne zdjęcia do wykorzystania wszędzie gdzie sobie wymarzysz
 • Profesjonalną ekipę fotograf+stylista+makijażysta+fryzjer+ modelka
 • Pełną stylizację Twojego produktu, nawet jeżeli będzie to krem do rąk
 • Profesjonalną obróbkę zdjęć do wykorzystania w Internecie i folderach reklamowych.
 • Pełną organizację wyjazdu, pokrycie jego kosztów, ubezpieczeń, hotelu itp bierzemy na siebie MY.

CO ZYSKUJESZ?

 • Znaczące obniżenie kosztów produkcji sesji zdjęciowej
 • Większą widoczność Twoich produktów w Social Mediach
 • Oszczędzasz czas na wyszukanie kilku specjalistów – działamy kompleksowo jesteśmy zgranym ZESPOŁEM

ZESPÓŁ

Iwona Jankowska
Ekspert w tworzeniu brandingu wizerunku marek, stylista sesyjny, osoba dla której nie istnieje słowo „niemożliwe”.
Lidia Skuza
Fotograf mody, kobiet i dzieci. Pełna pomysłów i wchodząca na szczyty, aby wykonać zdjęcie doskonałe .
Gabryś Zamojski, wizażysta, trener wizażu, wizażysta gwiazd
Gabryś Zamojski
Wizażysta, wirtuoz pędzla ale również lakieru do włosów.

MODELKI – wybieramy MY pod takim kontem, aby spełniały oczekiwania wszystkich marek, które z nami lecą.

LECISZ Z NAMI?

Jeżeli jesteś marką, która pragnie wziąć udział w naszym projekcie i powierzyć swoje dzieła, aby dostać arcydzieła, koniecznie prosimy o kontakt.

CZY PROPOZYCJA TAKICH SESJI ZDJĘCIOWYCH PRODUKTOWYCH JEST ODPOWIEDNIA DLA CIEBIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ DOKĄD LECIMY…