Spersonalizowana paczka ubraniowa

Spersonalizowana paczka ubraniowa

Nowatorskie rozwiązanie dla wszystkich osób poświęcających 100% swojego czasu na przyjemności inne niż zakupy ubrań. Jeżeli wciąż dokupujesz nowe rzeczy, uprawiasz zbieractwo lub jesteś ludzką odmianą chomika, to FOU BOX jest dla Ciebie. Usługa spersonalizowana, idealnie dopasowana do Twojego DNA i potrzeb. Twoja garderoba zostanie wyposażona w rzeczy użyteczne, dopasowane do oczekiwań i budżetu. Poczujesz zalety zintegrowanej garderoby już po pierwszym spotkaniu.

FOU BOX – ubrania od stylisty w paczce

FOU BOX to spersonalizowana przesyłka ubraniowa, którą możesz zamówić na dowolny okres. Usługa przeznaczona jest dla zabieganych osób, które potrzebują wyeliminować ze swojego życia czasochłonne i nieefektywne zakupy ubrań i dodatków. Robi to za nie PERSONAL SHOPPER, który skrupulatnie dobiera i komponuje klientowi paczkę z nowymi elementami garderoby. Są one doskonale dopasowane do sylwetki klienta, jego temperamentu i stylu życia, a także do oficjalnych okazji, takich jak gale, bale, uroczyste kolacje. Aby otrzymać pierwszą przesyłkę musimy przebrnąć przez kilka wspólnych działań.

usługa stylizacji dla osób które nie lubią zakupów odzieżowych, pragną mieć porządek w szafie

Jak działa FOU BOX?

Co otrzymasz w ramach usługi i jak działa opieka stylisty?

Spotkanie ze stylistką

Pierwszy krok to spotkanie ze stylistką FOU BOX, która przeprowadzi analizę kolorystyczną i analizę sylwetki. Po tym etapie będziesz wiedzieć jakim jesteś typem kolorystycznym i jaką posiadasz sylwetkę. Kolejny krok to przegląd Twojej szafy. Przygotuj torbę, do której odłożysz wszystkie zakupowe pomyłki i nieodpowiednie ubrania. Tym samym oczyścisz garderobę ze wszystkich „a-może-się-przyda”, „a-może-schudnę” i ubrań sentymentalnych. Zrobisz przestrzeń dla nowej, zintegrowanej garderoby.

Ekspresowy przegląd szafy

Przegląd szafy wykonywany jest standardowo, abyśmy mogli poznać Ciebie jak najlepiej, trochę ją przewietrzyć, pozbyć się różności, przygotować zmysły na wprowadzenie nowości. Ważny moment dla stylisty FOU BAZZAR.

Za rękę po sklepowych ścieżkach

Razem ze stylistką FOU BOX ruszysz między półki sklepów odzieżowych. Bacznym okiem przyjrzy się Twoim ubraniowym wyborom, pozna Twoje nawyki i oczekiwania zakupowe. Podczas tego etapu stylistka stworzy notatki, dzięki którym „rozkoduje” mapę Twojej sylwetki. Ta wiedza pomoże jej w dokonywaniu odpowiednich wyborów bez angażowania Ciebie.

Szafa pełna trafionych stylizacji

Trzy kroki pozwolą nam na szczegółowe poznanie Ciebie, Twoich pragnień, wariactw, upodobań, strefy komfortu, po to, aby Twój pierwszy BOX był najlepiej skomponowanym pudełkiem w życiu. Ponadto znajdziesz w nim: zdjęcia z podpowiedziami co z czym łączyć i jak dobierać do reszty tego co masz w szafie (dlatego pkt 2 jest obowiązkowy).

Dostawa i ilość paczek ustalana jest indywidualnie z każdym klientem na początku współpracy.

LookBook – cukiereczek na koniec

Na koniec wspólnych działań otrzymasz OSOBISTY LOOKBOOK,  w którym znajdziesz zdjęcia zestawów ubraniowych w specjalnie przygotowanym dla Ciebie katalogu, który będzie służył jako podpowiedź co z czym i do czego możesz założyć i czuć się wyjątkowo.

Pakiety i ceny do wyboru

Do wyboru masz trzy opcje:

 • Miesięczne pakiety
 • Pakiet jednorazowy
 • Usługi uzupełniające

Pakiety miesięczne

W ramach pakietów miesięcznych opieka stylisty podzielona jest na okresy, w których poznajemy Twój styl i wdrażamy się w Twoją szafę, oczekiwania, nawyki ubraniowe a następnie przejmujemy kompleksową opieką

Pierwszy miesiąc opieki stylisty

Cena: 2 550 zł

W zakresie usługi otrzymasz:

 • Przegląd szafy,
 • Analiza sylwetki,
 • Analiza kolorystyczna,
 • Ułożenie kompozycji ubraniowych + dokumentacja (20 zdjęć),
 • Wspólny „shopping rund” w celu poprawnej oceny sylwetki,
 • Dokumentacja,
 • Lookbook z szafy (20 zdjęć),
 • Dwie paczki z ubraniami + 6 zdjęć ze stylizacjami z paczki,
 • Opiekę stylisty 24 h,
 • Konsultację SOS.

Pakiet podstawowy w zupełności zapewni Ci uwolnienie się od dotychczasowych błędnych wyborów i sentymentów, które niczym źli doradcy sprawiają, że trzymasz tę spódnicę już trzeci sezon choć widzisz ją wyłącznie na wieszaku. Osobista stylistka pomoże Ci odnaleźć Twoje prawdziwe JA (nie tylko to modowe, bowiem wszystko pochodzi z głowy) i na fundamencie tego odkryć idealną dla Ciebie kolorystykę, fasony ubrań oraz zabierze w  miejsca, gdzie odnajdziesz ubrania odpowiednie dla siebie, dzięki czemu od tej pory swoje kroki kierować będziesz tylko do salonów konkretnych marek (już nigdy więcej panicznego biegania od sklepu do sklepu przez całą galerię handlową). Ponadto przez cały ten czas zapewniamy Ci codzienną opiekę stylisty online oraz doraźną pomoc w nagłych wypadkach, jak event, randka, podróż służbowa itp.

W tym czasie zaskoczysz się naszym FOU BOXem dwukrotnie, który da Ci co najmniej sześć gotowych stylizacji na wiele szczególnych okazji i równocześnie całkiem zwyczajnych dni (bo teraz zaczniesz wreszcie wykorzystywać wszystko co w niej masz!).

Drugi miesiąc obsługi stylisty

Cena: 1 950 zł

W zakresie usługi otrzymasz:

 • Przegląd szafy,
 • Ułożenie kompozycji ubraniowych + dokumentacja (15 zdjęć),
 • Dokumentacja,
 • Lookbook z szafy (10 zdjęć),
 • Jedna paczka z ubraniami + 3 zdjęć ze stylizacjami z paczki,
 • Zakupy na życzenie 1 x miesiąc,
 • Opiekę stylisty 24 h,
 • Konsultację SOS.

Pokochałeś FOU BOX? Nic dziwnego, to zaraźliwe! Mamy już wiele miłośników naszych paczek! Jeżeli jesteś gotowy na dalsze niespodzianki (są tylko miłe, inne nie istnieją) i konsekwentne budowanie świadomego wizerunku nasza osobista stylistka z wielką przyjemnością dobierze Ci kolejną paczkę oraz wynająć będziesz ją mógł na jeden dzień zakupowy – kawa i inspirujące rozmowy nie tylko o modzie w pakiecie!

Trzeci i kolejne miesiące opieki stylisty

Cena: 1 650 zł / za miesiąc

W zakresie usługi otrzymasz:

 • Przegląd szafy,
 • Ułożenie kompozycji ubraniowych + dokumentacja (15 zdjęć),
 • Dokumentacja,
 • Lookbook z szafy (10 zdjęć)
 • Jedna paczka z ubraniami + 3 djęć ze stylizacjami z paczki,
 • Zakupy na życzenie 1 x miesiąc,
 • Opiekę stylisty 24 h,
 • Konsultację SOS.

Wyczekujesz FOU BOXa z utęsknieniem, a efekty zmiany wizerunku objęły już całe Twoje życie. Nie tylko masz szafę, gdzie znajdują się same potrzebne rzeczy, które wykorzystujesz w swoich stylizacjach dziennych oraz wieczorowych, ale również są to rzeczy użyteczne, które przydają Ci się przy każdej okazji (nie tylko na Halloween, czy wyjście do klubu). Dzięki temu masz poczucie spełnienia i posiadania, a osobista stylistka zdążyła już wyleczyć Cię z fatamorgany jaką są coseznowe wyprzedaże. Łatwiej Ci się komunikować z ludźmi, a Twoje wiadomości jakby lepiej do nich trafiają. Wreszcie Twoje wnętrze zaczęło być spójne z tym co widzi każdy człowiek, który Cię spotyka. Masz szansę na lepsze propozycje zawodowe, a jeżeli prowadzisz własny biznes z pewnością w niedługim czasie odnotujesz wzrost swoich osobistych akcji. Bo przecież każdy z nas reprezentuje własną markę osobistą. W tym miesiącu czeka na Ciebie kolejna paczka, kolejne endorfiny i kolejny krok do idealnego wizerunku, który cieszy Ciebie, estetycznie ubogaca świat oraz sprawia, że zawodowe marzenia zaczynają się spełniać!  Wygląda na to, że Twój związek z FOU BOXem przeszedł do kolejnego etapu! Gratulacje!

Pakiet jednorazowy

Jeżeli potrzebujesz wsparcia jednorazowego, dotyczącego skomponowania garderoby sezonowej lub po prostu masz konkretne oczekiwania, zapraszam do skorzystania z opcji USŁUGI JEDNORAZOWEJ, na którą składa się:

 • Przegląd szafy,
 • Ułożenie kompozycji ubraniowych,
 • Analiza sylwetki,
 • Analiza kolorystyczna,
 • Zakupy z listy,
 • Jedna dostawa zakupów do domu (jeżeli miejsce zamieszkania jest poza Warszawą, wówczas istnieje opcja wysyłkowa),
 • Wymiana, zwroty, jeżeli nastąpi taka potrzeba są po stronie stylisty.
 • Lookbook (najciekawsze zestawienia uwiecznione zdjęciem i opisane przez stylistę).

Warunki umowy dopasowywane są do wymagań klienta.

Cena za powyższa usługę: 1 550 zł

Usługi uzupełniające

Jeżeli usługa jednorazowa była dla Ciebie strzałem w 10 i chcesz więcej…

Nastąpiła zmiana pory roku, potrzebujesz sezonowych ubrań zintegrowanych z tym co już w szafie masz? To ta opcja jest dla CIEBIE!!!

Znamy się, wiemy kim jesteś, co robisz w życiu, więc nie potrzebujemy zaglądać Ci do szafy, wystarczy telefon lub mail z informacją, czego będziemy dla Ciebie szukać.

Daj nam kilka dni i pojawimy się z nowa dostawą rzeczy, które będą idealnie przygotowane pod twoją osobowość, pasujące do tego co już masz. Wszystko będzie ze sobą zgrane, ponieważ tylko w FOU BAZZAR mistrzowsko przygotowujemy zintegrowanej garderoby, tak aby ubrania rotowały, a nie leżały i czekały na lepsze czasy.

W prezencie dostaniesz kolejną podpowiedź zdjęciową, co z czym łączyć.

Cena za powyższą usługę: 990 zł

Final Tiles Gallery id=7 does not exist

Usługa Fou Box przeznaczona jest i dla kobiet, i dla mężczyzn. Oni również chcą dobrze wyglądać i potrzebują w tym zakresie profesjonalnej pomocy. Fou Box jest dla osób, które chcą wyglądać świetnie, ale brakuje im czasu i energii do biegania po sklepach odzieżowych. Takiej paczki jeszcze na polskim rynku nie było!