ZMYSŁOWA SESJA ZDJĘCIOWA

ZMYSŁOWA SESJA ZDJĘCIOWA

FOU BUDUAR

Zmysłowa sesja zdjęciowa, która pokaże Twoje piękno. Nazywana również „sesją terapeutyczną”, ponieważ integrujesz się ze swoim ciałem, fizycznością oraz słabościami. Pracować nad akceptacją samej siebie. 

Prawie każda kobieta marzy o buduarowej, zmysłowej sesji zdjęciowej, która odsłania ciut więcej niż zazwyczaj. Kaprys? Zachcianka? Potrzeba? niech będzie każdego po trochu, jeżeli masz gotowość na taka przygodę – ZAPRASZAM

Wyjątkowo nie będzie OFERTY. Będzie mój osobisty komentarz do sytuacji. Wykonałam sobie taką sesje, ponieważ właśnie nadeszła CHĘĆ, KAPRYS zapewne z kilku powodów, pewnie znajdzie się wśród nich klika, które przypiszesz sobie samej:

 • Czterdziestka na karku
 • Całkiem dobra forma fizyczna (kilka kg w dół, nie wiadomo co będzie za rok…)
 • Chęć zobaczenia siebie na obrazku. Jak JA wyglądam w takiej odsłonie (lustro czasem oszukuje :-), waga zepsuta już dawno temu)
 • W salonie nie powieszę, ale we własnej sypialni??? Czemu nie?
 • I na samym końcu, żeby WAM głośno powiedzieć lub DRUKOWANYMI NAPISAĆ, że warto…

Niebywale trudne doświadczenie, którego chciałam doświadczyć również po to, aby umieć o nim opowiadać, więc słuchajcie…

Było krępująco, potem wesoło, ale też coraz odważniej. Miałam wizję siebie, nienawiść do pewnych miejsc na ciele, zawsze jest coś do poprawy, a na zdjęciach zobaczyłam zupełnie inną kobietę niż tą z mojej głowy.

Zobaczyłam matkę, mój brzuszek i to nie był ten brzuszek, z którym użeram się na co dzień, tylko zobaczyłam w nim swoje dzieci, cała trójeczkę, która wykonała robotę na całe życie i JUŻ (polubiłam swój brzuszek…). Zobaczyłam mnóstwo mikro rzeczy z którymi obsesyjnie walczę na co dzień , teraz mam to w nosie, ponieważ patrze na zdjęcia i widzę fajną babkę.

Chcę Wam powiedzieć, że takie foty to nie tylko pamiątka na całe życie, ale również spojrzenie na siebie z innej perspektywy, odkrycie w sobie różnych emocji, zażegnanie fobii, mnóstwo różności, a na koniec dnia DUMA, zrobiłam to, mam, jest moje, nie wierzę, a jednak… I uśmiech od ucha do ucha…

Gorąco polecam, jako ja Iwona Jankowska, kobieta 40- to letnia, mama trójki dzieci, zabiegana, niewyspana, gotująca, piorąca, pracująca – ZWYCZAJNA 🙂

Panowie, nie wyobrażam sobie lepszego prezentu dla Waszych Pań, które uwielbiacie takie jakimi są.

TERAZ KONKRETY DOTYCZĄCE ZMYSŁOWEJ SESJI

CO OTRZYMUJESZ:

 • Mistrzowską rękę i fantastyczne podejście do tematu Lidii Skuzy – fotograf
 • Studio fotograficzne
 • 6 h maksymalnych wrażeń i przeżyć
 • Wsparcie w pracy na planie zdjęciowym
 • Możliwość zaopiekowania się kompleksowo (make up, fryz, stylizacja)
 • 5 obrobionych zdjęć

DWA PAKIETY:

 1. SESJA „TYLKO TY” – na planie jesteś tylko Ty i fotograf
 2. SESJA „PEŁNA OPRAWA” – na planie pojawiają się dodatkowo: fryzjer, makijaż i stylista

CENA:

Pakiet I – 1000,00 PLN

Pakiet II – 2100,00 PLN

*Ceny mogą się zmienić w zależności od wymagań klienta.

Jeżeli masz pomysł na coś ekstra, albo na jakąkolwiek modyfikację pakietu, jesteśmy do dyspozycji. Napisz, zadzwoń, jesteśmy po to, aby pomagać, wspierać i pokazać Ciebie w najlepszej odsłonie.

button href=”/kontakt/” style=”button-1″ icon_css=”font-size:13px;line-height:18.57142858px;line-height:18.57142858px;”]Skontaktuj się z nami[/button]

Przeżyj z FOU BAZZAR cudowną przygodę życia podczas ZMYSŁOWEJ, BUDUAROWEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ.