Stylizacja na komunię

Stylizacja na komunię

Dla każdego dziecka, rodzica i najbliższej rodziny jest to jeden z ważniejszych dni w życiu. Dzień bardzo wyjątkowy, elegancki, dostojny. Przygotowania do niego trwają wiele miesięcy. Dzieci przygotowują się duchowo, rodzice przygotowują oprawę tego wyjątkowego dnia. Każdy dba o to, żeby prezentować się podczas uroczystości wyjątkowo.


Fou Bazzar przygotowało dla Ciebie wyjątkową ofertę, która uwolni Cię od szukania odpowiedniej kreacji dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasze kompetencje pozwalają w 100% idealnie dopasować stylizację do Twojej osobowości, miejsca i oprawy. Oferujemy trzy podstawowe pakiety:

stylizacja-dla-mamy-na-komunię
stylizacja-dla-taty-na-komunie

Jeżeli jesteś osobą, która woli swój cenny czas poświęcić na inne zajęcia niż szukanie w internecie odpowiedniego stroju lub na wielogodzinne spacery po centrach handlowych, zapoznaj się ze szczegółami oferty. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie usługę uszytą na miarę dosłownie i w przenośni.

Współpracujemy z wybitnymi krawcowymi, makijażystami i stylistami fryzur. Jesteśmy mobilni i pełni pomysłów, a efekt końcowy jest dla nas najważniejszy.

Pamiętaj, że zdjęcie pamiątkowe z tego wyjątkowego dnia będzie pamiątką na całe życie. Ładne pamiątki ogląda się z uśmiechem na buzi.

Stylizacja komunijna rodziców i najbliższych jest tak samo ważna jak oprawa artystyczna przyjęcia komunijnego.

Zaufało nam wiele Mam, które perfekcyjnie przygotowaliśmy do ceremonii Komunii świętej ich dziecka. Od dopasowania stylizacji po wykończenie, czyli pojawienie się ekipy specjalistów we wskazanym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu 🙂