fou bazzar

dla firm

Zamów stylizację do sesji reklamowej a zwiększysz sprzedaż

Obraz lepiej i szybciej przekazuje informacje niż tekst czytany. Wiemy to, dlatego zajmujemy się kompleksową produkcją sesji zdjęciowych, spójnych z DNA Twojej marki, które są widoczne. Układamy koncepcje zdjęć, idealnie dobieramy stylizacje i jesteśmy wykwalifikowanym, bardzo kreatywnym zespołem.

Chcesz zbudować indywidualny i przyciągający charakter swoich produktów?

Chcesz, aby charakter zdjęć Twoich produktów był indywidualny, niepowtarzający się i przyciągnął uwagę grupy docelowej? Pragniesz zainspirować klienta swoimi produktami? Może potrzebujesz podkreślić wyjątkowość kolekcji (print, hasło itp.)? Stworzyć oryginalną komunikację produktu poprzez prawidłową stylizację produktu? Studio fotograficzne i sprzęt to tylko początek drogi. Nawet najlepszy fotograf bez profesjonalnej stylizacji do zdjęć nie zbuduje obrazu jaki chcesz przekazać grupie docelowej.

Postaw na motyw przewodni sesji zdjęciowej i dopasowanie do DNA marki.

Zdjęcia produktów są jednym z dwóch ważnych aspektów, które umożliwiają zaprezentowanie produktów użytkownikom, drugi to opis. Sesja zdjęciowa przygotowana przez zespół Fou Bazzar pozwoli Ci stworzyć katalog Twoich produktów w różnych odsłonach (stylizacja sesji). Taka prezentacja powoduje, że sprzedajesz całe zestawy, a nie pojedyncze rzeczy. Dlatego ważniejsze od zdjęcia packshot’owego jest pokazanie produktu w zestawie, połączeniu z innymi rzeczami z oferty lub wystylizowanie go w taki sposób, aby pobudzić wyobraźnię.

Oferta

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje zdjęcia reklamowe wyróżniały się na tle konkurencji. Najważniejszy jest pomysł i opracowanie koncepcji sesji, w którym się specjalizujemy. Jesteśmy kreatywnym zespołem, przygotowujemy stylizacje dbając o najmniejszy szczegół. Wszystko w oparciu o specyfikę branży, tożsamość marki i komunikat do klienta.

Obsługa planu zdjęciowego

Zapewniamy całościową obsługę planu zdjęciowego: modelka, fotograf, stylistka, makijażystka, zaplecze techniczne niezbędne do wykonania usługi.

Zobacz więcej

Zbudowanie koncepcji sesji reklamowych

Opracowanie całościowej koncepcji stylizacji sesji zdjęciowej: miejsce, scenografia, klimat, motyw przewodni.

Wykonanie stylizacji i zdjęć

Kompleksowa stylizacja sesji: ułożenie harmonogramu pracy na planie zdjęciowym, ułożenie look’ów, stylizacja dodatkami, produkcja rekwizytów, wsparcie na planie zdjęciowym.

Stylizacja dzieci

Sesje fotograficzne dla dzieci są wyjątkowe z wielu względów. Nas wyróżnia anielska cierpliwość, wielka kreatywność oraz umiejętność pracy z dziećmi na planie zdjęciowym. Znamy specyfikę pracy, organizacji pracy i możliwości dzieci. Mamy doskonałe zdolności manualne dlatego na planie zdjęciowym nie ma rzeczy niewykonalnych.

Zobacz więcej

Stylizacja kobiet

Marki odzieżowe dla kobiet budują komunikat sprzedażowy do różnych grup wiekowych oraz do różnych segmentów zawodowych, dlatego niebywale ważne jest aby w punkt dopracować koncepcję sesji do grupy docelowej. Zaczynamy pracę zawsze od ustalenia kim jest osoba która kupuje twoje produkty, a potem koncentrujemy się na zestawianiu stylizacji.

Stylizacja mężczyzn

Specyfiką męskiej mody jest odpowiednie zestawienie kompozycji ubraniowej, która ma wpływ na to do jakiej grupy docelowej trafia komunikat sprzedażowy. My stawiamy na więcej, na poprawność stylizacji wg zasad ubioru, czyli dodatkowo opracowujemy swoisty poradnik modowy dla mężczyzn.

Czy dopasowana stylizacja ma wpływ na sprzedaż kolekcji?

Czy jest możliwy wzrost sprzedaży całej kolekcji dzięki odpowiednio dopasowanej stylizacji produktów na sesji zdjęciowej? Oczywiście, że tak. Budując plan komunikacji marketingowej bazujący na obrazie ważne jest, aby postawić na eksperckie przygotowanie sesji zdjęciowej, ponieważ dopiero wtedy buduje się rozpoznawalność marki oraz widoczny przekaz skierowany do określonej grupy docelowej.

Dlaczego my ? Poznaj nasze możliwości

Ponad 20 letnie doświadczenie z zakresu produkcji i współprodukcji sesji zdjęciowych, wiedza nt zasad marketingu, pracy z obrazem , psychologią sprzedaży i stylizacji podczas sesji zdjęciowych udowodniło, że wykonanie jednego, wybitnego zdjęcia, które porywa tłumy to przede wszystkim rozpoznanie rynku, zidentyfikowanie odbiorcy, profesjonalna praca zespołu, który ma na celu poukładać wszystkie puzzle w taki sposób, aby na pierwszym miejscu znalazł się Twój produkt. Wykonaliśmy już szereg stylizacji i zdjęć produktowych do katalogów oraz klipów video.

Endo kolekcja wiosna lato 2020

Stylizacja sesji zdjęciowej kolekcji ubranek dla dzieci firmy Endo.

Mądre, Piękne i Gotują

Stylizacja do sesji zdjęciowej kalendarza z przepisami najlepszych polskich szefowych kuchni.

Kolekcja plecaków firmy ST Reet

Stylizacja i produkcja sesji zdjęciowej kolekcji plecaków.

Chcesz porozmawiać o stylizacji swoich kolekcji?

Zadzwoń do nas i powiedz nam czego szukasz, jakie masz cele, potrzeby i ograniczenia. Wspólnie porozmawiajmy o możliwościach sesji reklamowej i produktowej.