Konsultacja zawodowa – interview

Rozmowa o pracę to jedno z ważniejszych spotkań zawodowych jakie odbywamy w życiu. Warto się do niego odpowiednio przygotować pod kontem merytorycznym jak również wizerunkowym. Jak to zrobić?

Jak się do tego zabrać? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak dopasować się do aktualnych kanonów tworzenia CV? Jak wyglądać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jak przygotować się mentalnie do spotkania? Czego możesz spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjne?

Odpowiedzi na powyższe pytania możesz uzyskać podczas konsultacji z ekspertem od zarządzania karierą zawodową Hanną Więcewicz oraz ekspertem od budowania wizerunku osobistego Iwoną Jankowską.

Jeżeli jesteś osobą która poszukuje pracy, zmienia profil zawodowy i chce profesjonalnie przygotować się do nowej roli zawodowej zapraszamy do konsultacji zawodowych w formie online oraz stacjonarnej.

Spotkania odbywają się indywidualnie.

2h spotkanie stacjonarne obejmuje:

  • opracowanie ścieżki kariery zawodowej
  • analiza CV
  • indywidualne przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
  • opracowanie wizerunku profesjonalisty w oparciu o typ kolorystyczny i sylwetki
  • opracowanie wizerunku w oparciu o psychologię koloru i ubioru

Usługa opracowania kariery zawodowej może być poszerzona o testy kompetencji zawodowych, profilowe wytypowanie propozycji zawodowych oraz dobór garderoby, kurs makijażu i usługi pielęgnacyjne.

Pracujemy również w temacie wypalenia zawodowego oraz mobbingu.

Koszt 120 minutowej konsultacji zawodowej – 600 zł netto

Oferta skrojona na miarę wyceniana jest indywidualnie, zapraszamy do kontaktu

fou@foubazzar.pl

Zapraszamy również do współpracy firmy, w ofercie szkolenia i warsztaty ze świadomego budowania wizerunku pracowników https://www.foubazzar.pl/oferta-dla-firm/dla-korporacji/