JAK ZOSTAĆ STYLISTĄ MODY – kursy stylizacji

JAK ZOSTAĆ STYLISTĄ MODY – kursy stylizacji

Lubisz modę? Interesujesz się nią od zawsze? Często doradzasz swojemu otoczeniu w co powinni się ubierać? Oznacza to, że jesteś już kilka kroków do przodu, aby przygotować się do zawodu STYLISTA MODY, PERSONAL SHOPPER lub po prostu stać się ŚWIETNYM DORADCĄ WIZERUNKU.

Czym jeszcze powinien wyróżniać się dobry STYLISTA MODY?

DAREM WIDZENIA: jest to umiejętność, która rozdawana jest nielicznym, zwana potocznie TALENTEM.

Możesz nauczyć się teorii, schematów, natomiast dar widzenia przestrzennego, wyobraźnia, która pobudza kreatywność w zawodzie STYLISTY jest na miejscu 1!!!!

Jeżeli jesteś posiadaczem miłości do mody oraz daru widzenia , to krokiem nr 3, który warto wykonać, to: zapisać się na kursy dla stylistów, dlaczego?

Na kursach przekazywana jest wiedza przez osoby, które wiele lat pracują w zawodzie i posiadają szeroki wachlarz doświadczań jeżeli chodzi o pracę z klientem indywidualnym czy zlecenia komercyjne. Ty otrzymujesz od razu w pakiecie wraz  z teorią wiedzę, która jest TAJEMNA. Taka pigułka przepracowanych sytuacji, trudnych przypadków, schematów itd.

Oszczędzasz lata pracy i własnych spostrzeżeń na dany temat. Po ukończeniu kursu jesteś w pełni wyposażony w narzędzia, aby zacząć profesjonalnie wykonywać zawód STYLISTY oczywiście wypracowując po drodze własny STYL PRACY.

Do całości jak jeszcze dodamy “miłość do ludzi, otwartość” jaką m. in. powinien cechować się STYLISTA (tych cech jest zdecydowanie więcej), to na 100% odnajdziesz się w tej pracy. Możesz stylizować dodatkowo, jako własne hobby, natomiast jeżeli przyjdziesz na

KURS STYLIZACJI  FOU BAZZAR

wówczas nauczymy Cię zamienić hobby  w  biznes.

Nasze Kursy wyróżniają się tym, że wymagamy od studentów gotowości do działań, myślenia, tworzenia, pobudzamy kreatywność do granic możliwości.

Oferujemy KURSY dla osób które rozpoczynają przygotowania do zawodu od PODSTAW i tych, którzy chcą poszerzyć wiedzę, czyli ZAAWANSOWANYCH. Proponujemy również szkolenia DOPEŁNIAJĄCE, które ugruntowują wiedzę w konkretnej dziedzinie np. stylizacja ślubna.

Jeżeli chcesz poznać zasady stylizacji tylko hobbystycznie, na własne potrzeby, to serdecznie zapraszamy na TRENINGI INDYWIDUALNE, podczas których dowiesz się bardzo dużo na temat stylizacji, spędzisz przesympatycznie czas, a cała uwag prowadzącego będzie skierowana na Twoją osobę.

Bycie zawodowym STYLISTĄ, to cudowna przygoda – SERIO 🙂

AKTUALNA OFERTA KURSÓW DLA STYLISTÓW

Kursy Stylizacji Podstawowej i Zaawansowanej

Stylizacja ślubna – Warsztaty