JAK DOBRAĆ DODATKI DO SUKIENKI

JAK DOBRAĆ DODATKI DO SUKIENKI

STYLIZACJA UBIORU polega na zbudowaniu wizerunku od góry do dołu. Uczę tego skrupulatnie na podstawowym i zaawansowanym KURSIE STYLIZACJI, ale chciałam podzielić się krótko tematem również TU.

Co to znaczy od góry do dołu.. Otóż, tam gdzie jest początek historii musi być też koniec. Często skupiamy się na ozdabianiu tylko górnej części sylwetki (od  głowy do pasa) z prostej przyczyny, możemy „nawkaładać” na nią  najwięcej atrakcji (od fryzury, po dodatki: kolczyki, naszyjniki, makijaż), w lusterku przeglądamy się głównie do pasa. Potem już tylko jest torebka , dłuuuugo nic i buty.

Czy wiecie, że mając jedną sukienkę, która nie musi być bardzo wieczorowa możecie ułożyć do niej min 3, 4 STYLIZACJE używając wyłącznie dodatków, trzymając się zasady, o której pisałam wyżej?

Właśnie w taki sposób dobieramy dodatki, budując najpierw historię, jak chcemy wyglądać i spójnie dodajemy dodatki zaczynając od góry do dołu, wówczas problem z kolorem butów nie będzie istniał, bo w trakcie wyjdzie, czym nasza stylizacja musi być „zamknięta”.

To jest naprawdę prawdziwy HIT. Jeżeli go opanujesz, nie będziesz zadawać  pytania:

„jak dobrać dodatki do sukienki?”

Za każdym razem namawiam moje klientki, aby wybierały takie kreacje z którymi można podziałać na wielu frontach. Wielofunkcyjność daje nam to, że nie mamy zakupu jednorazowego, oszczędzamy pieniądze, jesteśmy w stanie wyglądać ciekawie i inaczej za każdym razem mając na sobie te sama sukienkę.

STYLIZACJA NUDE?

Jeżeli chcesz, aby Twój WIZERUNEK był naturalny, pamiętaj o minimalizmie i delikatności w doborze dodatków, ponieważ cała uwaga prowadzić będzie wyłącznie na Twoja urodę.

  • Delikatna biżuteria
  • Rozpuszczone włosy
  • Lekki makijaż
  • Kolor paznokci stonowany
  • Maks dwa akcenty kolorystyczne

Pamiętaj o tym, że wszystkie STYLIZACJE NUDE nie lubią koloru CZARNEGO, więc unikaj domykania stylizacji butami w tym kolorze, nawet jeżeli są to najmikro mikrutkie sandałki.

STYLIZACJA BOHO?

Dobierz dodatki do sukienki etniczne, zrób z siebie lekkoducha, popłyń w temacie zaczynając od fryzury (wybór jest mega ogromny), dodaj duże kolczyki z paciorkami, wisior z piórami, bransoletki (wszystko w granicach rozsądku i nie naraz, to również jest tematem zajęć na kursach). Buty i torebka również muszą mieć klimat BOHO.

Pamiętaj, żeby w tej stylizacji panować nad ilością kolorów. Łatwo stać się Papugą ze statku pirackiego.

STYLIZACJA NA OSTRO?

Jest ogrom dodatków, które możesz wykorzystać do tego, aby przemienić się w ostrą kobietę ROCKa.

Zaczynamy od fryzury, brakuje Ci inspiracji? Wujek Google pomoże, wyszukaj „fryzury rokowe” i jest.

Rock lubi metal, łańcuchy i ćwieki, kolor czarny. Ówczesne trendy w modzie pozwalają nam na to, by stylizować ciężkimi dodatkami zwiewne kreacje, więc wszystko zależy od Twojej wizji, odwagi i PAMIĘTAJ!!!

ABY DOBRZE DOBRAĆ DODATKI DO SUKIENKI, ZBUDUJ  WIZJĘ STYLIZACJI OD GÓRY DO DOŁU .

POWODZENIA